Kabelová televize IPTV

Digitální televize Sprintel TV poskytuje nový komfort domácí zábavy.

Jak to funguje:

Televizní signál šířený optickou sítí má vysokou digitální kvalitu obrazu a zvuku a mnoho funkcí, které zpříjemní a obohatí sledování televize. Elektronický programový průvodce (EPG), hry, online zprávy, přístup na Internet přes TV přijímač a jiné zajímavé funkce dávají Sprintel TV charakter domácího centra zábavy. Služba funguje na techlogii IPTV, proto k vám domů "teče" po stejném kabelu s internetem.

Nabídka obsahuje mnoho kanálů ve vysokém rozlišení (HD) a navíc obsahuje mnoho rádií v digitální kvalitě. V seznamu TV programů si můžete také prohlédnout webové stránky všech TV programů a dozvědět se více o jejich vysílání.


Proč je IPTV pro vás zajímavé oproti jiným televizím?

Je to z důvodu tzv. nelineárních služeb! Tyto nelineární služby nabízejí zákazníkovi nové možnosti sledování televizních pořadů, které nejsou pouze kosmetické. Nelineární služby jsou také samozřejmě součástí naší nabídky. Výčet nejžádanějších služeb:
  • TV archiv ( time shift) – kam se zaznamenávají v podstatě všechny odvysílané pořady uplynulých sedmi dnů a zákazník si potom přes EPG ( televizní program v ovladači) pouze vybere požadovaný program a spustí. Tuto možnost má zákazník prakticky u všech kanálů a když už tedy odebírá například placený kanál, tak ať si požadovaný program opravdu vychutná v době kdy on má čas a ne v době kdy je vysílán..
  • TV Pause:Tento modul zajišťuje možnost zastavit televizní vysílání (zvoní sousedka, pošták, pálí se mi svíčková) a opět pustit v době kdy mám klid z místa zastavení.
  • Spuštění televize na počítači, tabletu, chytrém telefonu: nestihli jste včerejší pořad a ostatní se chtějí dívat na aktuální vysílání? Nevadí. Můžete se podívat na včerejší sportovní zápas nebo oblíbený seriál na telefonu. To je služba, kterou spousta zákazníků opravdu ocení.

Výhody oproti jiným řešením:

  • Možnost sestavit si vlastní nabídku podle toho, jaké kanály jsou pro vás atraktivní. Není nutné volit širokou nabídku.
  • Možnost pořízení samostatně bez připojení k internetu.
  • Při výběru nejlevnějšího "balíčku" získáte několikanásobně rychlejší připojení k internetu za stejnou cenu oproti konkurenčním nabídkám.
  • Při širokém výběru kanálů nebo úplné nabídce úspora až několik set korun oproti konkurenčním IPTV službám.
  • Oproti televizi po ADSL nesrovnatelně vyšší kvalita. Provozem televize si neomezujete internet!