Kariéra

Stavební technik

Požadavky:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost samostatné práce, organizační dovednosti
  • Ochota učit se nové věci
  • Ochota přijmout flexibilní pracovní dobu
  • Dobrá kondice, manuální zručnost

Výhodou:

  • SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
  • strojnický průkaz

Náplň práce:

  • Pomocné stavební práce
  • Pokládka chrániček na optické kabely
  • Instalace kabelů (i v budovách)
  • Komunikace se subdodavateli a jejich kontrola

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • Stabilní zázemí regionální společnosti
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Telefon, stavenky, férové ohodnocení

Strukturovaný životopis zasílejte na hana.svozilova@sprintel.cz

Programátor

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Schopnost samostatné práce na zadaných úkolech
  • Znalost PHP, MySQL, HTML, Java Script, výhodou C/C++, Bash
  • Znalost základní správy systému Linux (debian/ubuntu) - Apache, MySQLd, Firewall
  • Znalost práce se socketem, TCP/IP, HTTP, HTTPS, SSL, výhodou SOAP

  • Programování aplikací zákaznické podpory,
    webu, rozšíření firemních systémů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci
  • Zajímavé ohodnocení
  • Získání nových zkušeností
  • Možnost práce při studiu
  • Práce z počátku na ŽL nebo brigádně

Strukturovaný životopis zasílejte na p.kapounek@sprintel.cz