Kabelová televize IPTV

Digitální televize Sprintel TV poskytuje nový komfort domácí zábavy.

Jak to funguje:

Televizní signál šířený optickou sítí má vysokou digitální kvalitu obrazu a zvuku a mnoho funkcí, které zpříjemní a obohatí sledování televize. Elektronický programový průvodce (EPG), hry, online zprávy, přístup na Internet přes TV přijímač a jiné zajímavé funkce dávají Sprintel TV charakter domácího centra zábavy. Služba funguje na techlogii IPTV, proto k vám domů "teče" po stejném kabelu s internetem.

Nabídka obsahuje mnoho kanálů ve vysokém rozlišení (HD) a navíc obsahuje 10 rádií v digitální kvalitě. V seznamu TV programů si můžete také prohlédnout webové stránky všech TV programů a dozvědět se více o jejich vysílání.


Proč je IPTV pro vás zajímavé oproti jiným televizím?

Je to z důvodu tzv. nelineárních služeb! Tyto nelineární služby nabízejí zákazníkovi nové možnosti sledování televizních pořadů, které nejsou pouze kosmetické. Nelineární služby jsou také samozřejmě součástí naší nabídky. Výčet nejžádanějších služeb:
  • TV archiv ( time shift) – kam se zaznamenávají v podstatě všechny odvysílané pořady uplynulých sedmi dnů a zákazník si potom přes EPG ( televizní program v ovladači) pouze vybere požadovaný program a spustí. Tuto možnost má zákazník prakticky u všech kanálů a když už tedy odebírá například placený kanál, tak ať si požadovaný program opravdu vychutná v době kdy on má čas a ne v době kdy je vysílán..
  • TV Pause:Tento modul zajišťuje možnost zastavit televizní vysílání (zvoní sousedka, pošták, pálí se mi svíčková) a opět pustit v době kdy mám klid z místa zastavení.
  • Spuštění televize na počítači, tabletu, chytrém telefonu: doba se zrychluje jedu vlakem z Klatov do Plzně a mohu se podívat na včerejší sportovní zápas nebo oblíbený seriál na telefonu. To je služba, kterou spousta zákazníků opravdu ocení ( připravujeme na rok 2013).

Výhody oproti jiným řešením:

  • Možnost sestavit si vlastní nabídku podle toho, jaké kanály jsou pro vás atraktivní. Není nutné volit širokou nabídku.
  • Možnost pořízení samostatně bez připojení k internetu.
  • Při výběru nejlevnějšího "balíčku" získáte několikanásobně rychlejší připojení k internetu za stejnou cenu oproti konkurenčním nabídkám.
  • Při širokém výběru kanálů nebo úplné nabídce úspora až několik set korun oproti konkurenčním IPTV službám.
  • Oproti televizi po ADSL nesrovnatelně vyšší kvalita. Provozem televize si neomezujete internet!