SK Sigma Olomouc slaví 1OO let a my rozdáváme internet zdarma!

U příležitosti 100 let od založení fotbalového klubu SK Sigma Olomouc se bude konat Zápas století. Proti bývalým hráčům Sigmy se postaví výběr reprezentantů z úspěšné éry Eura 2004. My jako společnost Sprintel jsme hrdým sponzorem tohoto vyjímečného fotbalového svátku. A jelikož oslava bez dárků je jako den bez slunce, rozhodli jsme se, že vám novým zákazníkům dáme to nejlepší, co teď máme, a to ještě na čtvrt roku zdarma.

Na naší nejnovější technologii v poskytování internetu tzv. Nerušeném.netu Vám dodáváme rychlosti od 30 – 60 Mbps. Jak je to možné? Jen díky licencovanému pásmu, které naše společnost zakoupila a rozhodla se změnit trh s poskytováním internetu k lepšímu. Již žádné sekání, padání, trápení se a ruce v dlaních, jako u staré zarušené 5GHz technologie. Chtějte od svého internetu maximum! Chtějte Nerušený.net.

V této akci Vám nabízíme první tři měsíce internetu zdarma. Vybrat si můžete ze dvou rychlostí Nerušených 30 (30/5 Mbps) či výkonnějších Nerušených 50 (5O/7 Mbps). Stačí, když nám napíšete, zavoláte nebo se za námi osobně stavíte a uvedete akční heslo SIGMA MÁ NAROZENINY. My už se pak o všechno postaráme. Neváhejte, akce totiž platí jen do 30.9.2019.

Umí tato technologie i poskytnout kvalitní TV? Třeba pro ještě lepší zážitek ze sledování fotbalových klání?

Samozřejmě! Jen doporučujeme kombinovat s rychlostmi od 50 Mbps. Od 3,6 Kč / den získáte to, čeho klasickým pozemním vysíláním nikdy nedosáhnete. Sedm dní přehrávání zpětně či možnost pozastavit běžící pořad. Vysoká kvalita obrazu. Možnost sestavení si vlastního seznamu programů. Videopůjčovna.... To a mnohem víc umí jen naše SprintelTV. Již nikdy víc se nebudete trápit, že jste něco v TV propásli! Více informací .


Sigma narozeniny - sprintel web

Podmínky akce: Společnost Sprintel s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv upravit podmínky této akce. Doba trvání smlouvy u této akce je 36 měsíců. Do této akce není zahrnuto pořízení routru či mediaboxu. Po uplynutí tříměsíční lhůty klient hradí službu dle aktualně platného ceníku společnosti Sprintel a to následujícím způsobem: Nerušených 30 za 390 Kč / měsíčně + 40 Kč /měsíčně za pronájem koncového/přijímacího zařízení, Nerušených 50 za 500 Kč / měsíčně + 40 Kč /měsíčně za pronájem koncového/přijímacího zařízení. Příplatková služba SprintelTV s balíčkem Basic vždy za 110 Kč / měsíčně a další balíčky dle platného ceníku společnosti Sprintel s.r.o. Tato akce platí do 30.9.2019 na území obcí Olomouc, Prostějov, Šternberk, Litovel, Uničov a Chropyně včetně jejich přilehlých částí.